Izolace střechy vnitřní

Stříkaná pěnová izolace je ideální volbou pro izolaci střech průmyslových i zemědělských hal, zásobníků, kontejnerů pro svoje výborné tepelné i hydroizolační vlastnosti. Pěna je vhodná pro izolaci nových objektů i k vyřešení problémů se staršími střechami.

Kondenzace vody, způsobená rozdílnými teplotami vnějšího a vnitřního prostředí, je nejčastějším problémem výrobních, skladovacích a zemědělských hal se střechou z trapézového plechu, kdy dochází k rosení a následnému skapávání. Stříkanou pěnovou izolací tomuto nežádoucímu jevu jednoduše zabráníme, aniž bychom museli do střechy jakkoli zasahovat.

Stříkanou pěnovou izolací je možné použít i na střechy z vlnitého eternitu, který postupem času popraská a dochází k zatékání. Nástřikem tvrdé pěny vyplníme tato místa, střecha se zpevní a tím životnost střechy značně prodloužíme.

V případech, kdy požadujeme hydroizolaci používáme pěnu tvrdou s uzavřenou buněčnou strukturou v hustotě 33 - 60 kg/m3.

Měkká pěna se aplikuje tehdy, kdy neřešíme zatékání či kondenzaci, ale požadujeme pouze izolaci tepelnou. Pěna dokonale přilne k jakémukoli povrchu, jako je folie, beton, dřevo a vytvoří nám bez kotvení celistvou plochu izoloce bez spojů a dokonale vyplní veškeré rohy, mezery.