O nás

Jsme certifikovaný aplikátor izolačních materiálů, a to stříkaných polyuretanových pěn a polyurey. Na svou činnost jsme profesionálně vyškolení. Námi aplikovaná stříkaná pěnová izolace je energeticky úsporná, dlouhodobě spoří výdaje spojené s vytápěním a klimatizací a je vhodná jak pro soukromé, tak i komerční stavby.

Naše firma pro vás nabízí tyto izolační materiály:

  • Měkká stříkaná pěnová izolace - pěna s otevřenou buněčnou strukturou
  • Tvrdá stříkaná pěnová izolace - pěna s uzavřenou buněčnou strukturou
  • Střešní stříkaná pěnová izolace - střešní systém skládající se z nástřiku pěnové izolace a ochranného hydroizolačního nástřiku polyureou
  • Polyurea - hydroizolační nástřik
  • Bazénové systémy

 

Stříkané pěnové izolace mají mnoho výhod oproti ostatním tepelným izolacím

Jejich největší výhodou je dokonalé utěsnění jakýchkoliv těžko přístupných míst a spár. Díky nástřikové aplikaci nevznikají ve výsledku žádné spoje či mezery, přilne k téměř jakémukoliv podkladu, díky čemu není třeba izolaci dále upevňovat. Tímto se zároveň zkracuje doba realizace.

Stříkaná pěnová izolace výrazně prodlužuje životnost staveb, je ekologická, zdravotně nezávadná a energeticky vysoce účinná. S rostoucími náklady za energii a nároky na ochranu životního prostředí a zdraví, architekti, projektanti a stavitelé doporučují izolační materiály, které přispívají k užitné hodnotě stavebních projektů.

Námi aplikovaná stříkaná pěnová izolace je zárukou kvality, šetrnosti k životnímu prostředí a energetické úspornosti. V naší nabídce najdete měkké i tvrdé pěnové izolace, střešní pěny, polyureové nástřiky a hydroizolace. Všechny námi aplikované produkty se dají využít v soukromých i komerčních stavbách jako zateplení interiéru či izolace exteriéru. Izolace základů, stěn, stropů, krovů, střechy, potrubí či bazénů pro nás není žádný problém.

 

Potřebujete pěnové izolace?

+420 604 24 28 21

ramalstav@seznam.cz