Stříkaná pěnová izolace

Díky stříkané pěnové izolaci můžete ušetřit až 50 % nákladů na vytápění. Oproti jiným typům zateplení se jedná o jednu z nejefektivnějších a nejlevnějších izolací, která je stálá a vydrží mnoho let. Stříkaná pěnová izolace je ekologická, zdravotně nezávadná a prodlužuje životnost staveb. Také snižuje prašnost a výskyt alergických reakcí a zabraňuje vzniku plísní. Pěnu můžeme využít jak u novostaveb, tak i při rekonsturkcích.

Velkou výhodou stříkané pěnové izolace je to, že dokonale přilne k jakémukoli povrchu, aniž by bylo potřeba ji složitě upevňovat.. Díky nástřikovému systému nevznikají vzduchové mezery, pěna vyplní všechny nežádoucí dutinky, rohy a mezery. Jedná se o bezespárovou izolaci, která vytváří jednotnou vrstvu bez přerušení či různých přechodů. Investice do tohoto typu zateplení se vám vrátí během několika let. Oproti jiným typům zateplení se jedná o jednu z nejefektivnějších a nejlevnějších izolací. V letních dnech se díky ní naopak domy tolik nepřehřívají. Při rekonstrukci nebo stavbě nového objektu je obrovskou výhodou rychlost aplikace (až 300 m2/den), odpadá manipulace s materiálem i v obtížně dostupných prostorách a v neposlední řadě i dlouhá životnost materiálu, který nesedá, nemění svůj objem a zachovává si tím stále stejné izolační vlastnosti. Navíc je 100% ekologická a zdravotně nezávadná.

Stříkaná pěnová izolace je v současnosti nejlepším a nejžádanějším tepelně izolačním materiálem. Jedná se o ucelenou tepelně izolační vrstvu beze spár, trhlin či spojů, která umožňuje izolaci i těch nejsložitějších konstrukcí a tvarů. Díky svým vlastnostem, které si stříkaná pěnová izolace udržuje i za těch nejhorších tepelných podmínek, mohou klesnout náklady na vytápění o desítky procent.

Pěnová izolace domu je univerzálním řešením, které vám ušetří náklady na vytápění, vyruší tepelné mosty a zabrání vlhkosti a vodě poškozovat stavbu.

Specializujeme se na zateplení domů stříkanou pěnovou izolací. Tato metoda umožňuje zateplení jakýchkoli prostor rodinných domů, garáží a také chalup a chat. Výjimkou nejsou ani další budovy pro firemní nebo průmyslové využití. Specializujeme se i na zateplení střech, včetně těch plochých,

Izolovat dům pěnovou izolací můžete už během stavby. Proto se specializujeme i na zateplení základů. Velkou přidanou hodnotou pěnových izolací je nízká hmotnost, proto jsou vhodné pro zateplení střech a izolaci půdních prostor, kdy nezatěžují konstrukci stavby. Tento materiál také našel využití pro izolace podlah a stropů. Používáme špičkové a vyzkoušené materiály. Pro správnou aplikaci izolačních pěn je důležité používat speciální vybavení, které pěnám umožní správnou aplikaci a adhezi na podklad. Pokud zvažujete izolovat svou nemovitost, kontaktujte nás. Zhodnotíme, jak velký přínos pro vás může izolace domu pěnou mít a navrhneme nejlepší postup řešení.

Specializujeme se komplexní zateplení budov. Provádíme nástřiky měkkou pěnoutvrdou pěnou i speciální polyureou. Pro některé případy používáme kombinace pěn, v závislosti na místě použití a předpokládané zátěži. Pěnová izolace domu utěsní i ty nejmenší skulinky a zabrání průniku vlhkosti a vody i následnému promrzání staveb v zimních měsících. Pro izolace střech také používáme speciální střešní pěnu.

Proč zvolit stříkanou pěnovou izolaci?

Stříkaná pěnová izolace je nejúčinnější tepelná izolace, která je vhodná pro izolaci příček a sendvičových konstrukcí, podkrovních místností, podhledů, stropů, dřevěných či kovových konstrukcí, podlah, základů, chladírenských boxů, střech a spoustu dalších.

Stříkaná pěnová izolace je mnohem účinnějším a výhodnějším řešením na rozdíl od polystyrenu či minerální vaty, díky jejím lepším vlastnostem, mezi které patří například nízká tepelná vodivost. Další výhodou je snadná aplikace. Izolace se aplikuje nástřikem dvousložkové kapaliny, která dokonale přilne na jakýkoli povrch. Po několika málo sekundách několikanásobně zvětší svůj objem, čímž se utěsní každá štěrbina.

Funguje to vlastně tak, že se ve stříkací pistoli smíchají dvě látky v kapalném skupenství. Ty po nanešení na místo k zateplení rychle reagují. Nabývají objem a mění se z tekutiny na pevnou látku, která vše zacelí. Přesto že takto změní skupenství je pěna velmi lehká, díky menší hustotě.

Vyplňte formulář